Eugénie Foa: Les Petits artistes peintres et musiciens, contes historiques dédiés a la jeunesse, contenant Guido, Marietta Tintorella, Van Dyck, Callot, Salvator Rosa, Sébastien Gomes, J.B. Lulli, Boieldieu. Paris, é.n., Amédée Bédelet. Színes metszetekkel. A lapok egy része foltos. Illusztrált kiadói karton kötésben.
Japing, Édou: L'Electrolyse, la galvanoplastie et l'electrometallurgie. Ouvrage illustré de 46 figures. Paris, 1885, Bernard Tigol. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second.
Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
Paris & Liege, 1873, A. Hennuyer for the Librairie Polytechnique. félbőr kötésben / in half-leather binding
Claude Augé: Larousse pour tous. Nouveau Dictionnaire Encyclopedie. I.-II. Paris, 1905. Larousse. Félbőr kötésben, sok illusztrációval, jó állapotban / In Half leather binding in condition.
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Internationaler Graphischer Muster-Austausch des Deutschen Buchdrucker-Vereins. Dritter Jahrgang. Leipzig, 1891, W. Drugulin. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincnél szakadt, fém zárócsat hiányzik, 234 színes dekoratív táblával, kopottas állapotban / half leather binding, with some damage in the spine, medium good condition
Limbach, Samuel: Steine des Anstoßes. Allerlei Anstöße und Widersprüche der heiligen Schrift und ein Versuch ihrer Lösung. Basel, 1923. H. Majer. Laza félvászon kötésben / Loose half linen binding