13357. 251. Closed Online auction Books: Judaica
3 000 HUF
0 HUF
Deeg, Peter: Hofjuden. Hrsg. Streicher, Julius. Nürnberg, 1938, Verlag Der Stürmer. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda