Tóth Lőrincz: Az ősiségi s egyéb birtokviszonyokat rendező 1852. november 29-ki leg. nyiltparancs ismertetése s magyarázata. Pest, 1853. Heckenast Gusztáv. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
Manuale procuratorum, et causantium : complectens processus in jure Hungarico occurrentes, ordine alphabetico exprimens instituta, quo quis actor, contra quem incattum, coram quo judice procendendum, quidve probandum habeat, ut objectum processus assequatur, adjectis nonnullis observationibus "Manuale procuratorum, et causantium" keresése címként Pestini,1828, Füskúti Landerer. Korabeli félbőr köt...
Werbőczi István: Decretum Latino-Hungaricum. Sive Tripartitum opus juris consuetudinarii.. Az az, Magyar és Erdély Országnak három részre osztott törvény könyve Kolosváratt, 1698. M. Tótfalusi Kis Miklós. (24)+44+225 [helyesen 425]+(35)p. A címlap hiányzik, valamint a 225 oldal előtt csak 22 oldal szöveg van meg. Hozzákötve: (Telegdi Miklós-Mossóczi Zakariás): Index sive enchiridion... Regni Hun...