7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Tóth Lőrincz: Az ősiségi s egyéb birtokviszonyokat rendező 1852. november 29-ki leg. nyiltparancs ismertetése s magyarázata. Pest, 1853. Heckenast Gusztáv. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.