Vegyes minikönyv tétel: 2 db nyomdaipari gyakorlókönyv (kereskedelmi forgalomba nem kerültek): Török Sophie: Naplójegyzetek (Bp., 1996); Babits Mihály: Az istenek halnak, az ember él. (Bp. [1996]); a "Klasszikusok Nógrádból" sorozat 1., 2., 3., 5. és 6. kötete: Teleki László: Kegyenc (Salgótarján, 1985), Mikszáth Kálmán: A jó palócok (Salgótarján, 1985), Balassi Bálint: Szép magyar comoedia (Salgó...
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz és német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 24. sorszámozott példány, készült 1200 példányban. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.