Életem. Krausz Simon emlékiratai. Bp., 1937, Cserépfalvi. DEDIKÁLT! Kiadói egészbőr kötés, belső borítólap sarka hiányos, gerincnél sérült, egyébként jó állapotban.
Teleki Domokos, Széki Gróf: Az emberi sorsnak változandósága; mellyet maga példájával le-rajzolt, és külömböző időszakokban versekbe foglalt; azzal a maga főbbként jó házas-társai emlékezeteket kedves gyermekeinél fenn-hagyni, úgy a munkában előforduló... Kolo'svártt, 1815. a' Ref. Kol.' betüjivel, Újrakötve félbőr kötésben, kissé viseltes állapotban, foltos lapokkal
Benedek Elek: Pesti gyermek falun. K. Sávely Dezső színes képeivel. Budapest, [1926.] Dante. 64 p. 6 t. (a Magyar Könyvészet csak 4 táblát említ) Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben. Tékával. Kijáró lapokkal.
Az 1940. évi Maróczy-verseny. Magyar Sakkvilág Könyvtára XIII. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Vécsey Zoltán. Kecskemét, Magyar Sakkvilág. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Gárdonyi Géza: Emlékezetes napok a magyar történelemből. Bp., Dante Könyvkiadó. Biczó András rajzaival. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
József Attila: A Dunánál. Bp., 1994, Magyar PEN Klub. József Attila versének kiadása magyarul és tizenhat idegen nyelven. 68. számú sorszámozott példány, készült 300 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
(Rejtő Jenő) P. Howard: Vesztegzár a Grand Hotelben. 2. kiad. Vesztegzár a Grand Hotelben. 2. kiad. Bp. (1941.) Nova. 1941. 160 l. A Nova kalandos regényei Pályi Jenő borítójával. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.