https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 144

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
1
13502.

Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben
1
13503.

Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Rosta Erzsébet - Joshi Bharat: Tenyérjóslás: tenyerünkben a jövő? h. n., 1988, Ötlet. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13504.

Rosta Erzsébet - Joshi Bharat: Tenyérjóslás: tenyerünkben a jövő? h. n., 1988, Ötlet. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
 
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó.  Kiadói egészvászon kötésben.
1
13505.

Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Közönséges Isteni Tiszteletre rendeltetett Énekes Könyv, melly Szent Dávid Zsoltárin kívül magában foglal némelly kiválogatott és a Helvétziai vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynéhány imádsággal együtt. Debrecen, 1853. Városi könyvnyomda. Kiadói egészbőr kötésben. Viseltes fedőlap.
1
13506.

Közönséges Isteni Tiszteletre rendeltetett Énekes Könyv, melly Szent Dávid Zsoltárin kívül magában foglal némelly kiválogatott és a Helvétziai vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynéhány imádsággal együtt. Debrecen, 1853. Városi könyvnyomda. Kiadói egészbőr kötésben. Viseltes fedőlap.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,13
EUR
,
20,00
USD
Number of bids:
0
 
11 db pókerről szóló könyv: Gordon, Phil: A póker kis fekete könyve (Bp., 2008); Krieger, Lou: Póker. A sikeres játékos kiskátéja (Bp., 1996); Levez, Belinda: Hogyan nyerjünk pókeren? (Bp., 2006); Sklansky, David: A póker elmélete (Bp., 2005); Hen, Józef: A pókerjátékos arca (Bp., 1977); Vágó Csaba: Szórakoztató kártyajátékok könyve (Bp., 2008); Szurdi András: Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak (Bp., 1995); Miller, Ed: Bevezetés a hold'em pókerbe (Bp., 2007); Mendelson, Paul: Texas Hold'em póker (Bp., 2006); Jánoska Antal: Szerencsejátékok (Bp., 1999); Bennet, Rick: Vakok között a Király (Bp., é. n.). Papír- illetve kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban. + 1 pakli PokerStars.com pókerkártya, saját dobozában
1
13507.

11 db pókerről szóló könyv: Gordon, Phil: A póker kis fekete könyve (Bp., 2008); Krieger, Lou: Póker. A sikeres játékos kiskátéja (Bp., 1996); Levez, Belinda: Hogyan nyerjünk pókeren? (Bp., 2006); Sklansky, David: A póker elmélete (Bp., 2005); Hen, Józef: A pókerjátékos arca (Bp., 1977); Vágó Csaba: Szórakoztató kártyajátékok könyve (Bp., 2008); Szurdi András: Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak (B...

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
1
 
A mai világ képe. I-IV. köt. (4 db) Teljes! Bp. (1935) KMENY. 607p.  536p.  526p., 576p. I. Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Világnézet, kultúra, erkölcs, tudomány, művészet stb.  II. Politikai élet. Szerk.: Gratz Gusztáv. A  jelenkor politikája. Politikai rendszerek stb. III. Gazdasági élet. Szerk.: Hegedűs Lóránt. A világháború hatása, közlekedés, világgazdaság stb. IV. Természettudomány és technika. Szerk.: Csűrös Zoltán. Építészet, gyógyítás stb. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal. Félbőr kötésben
1
13508.

A mai világ képe. I-IV. köt. (4 db) Teljes! Bp. (1935) KMENY. 607p. 536p. 526p., 576p. I. Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Világnézet, kultúra, erkölcs, tudomány, művészet stb. II. Politikai élet. Szerk.: Gratz Gusztáv. A jelenkor politikája. Politikai rendszerek stb. III. Gazdasági élet. Szerk.: Hegedűs Lóránt. A világháború hatása, közlekedés, világgazdaság stb. IV. Természettudomány és ...

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
0
 
Josephi Márton Lexicon trilingve Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima: A-L. Bécs, 1813, Typis Antonii Pichler. Kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13509.

Josephi Márton Lexicon trilingve Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima: A-L. Bécs, 1813, Typis Antonii Pichler. Kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
1
 
A műveltség útja. Teljes sorozat 15 kötetben. Egységes, szép állapotú egészvászon kötésben. (Egy kötet gerincén nagyobb, kettőn kis hibákkal)
1
13510.

A műveltség útja. Teljes sorozat 15 kötetben. Egységes, szép állapotú egészvászon kötésben. (Egy kötet gerincén nagyobb, kettőn kis hibákkal)

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
46,63
EUR
,
51,43
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db
1
13511.

Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
1
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1
13512.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
 
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
1
13513.

Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment