13290.
251. Closed Online auction
Books: Science and technology
100 HUF
0,26 EUR, 0,29 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült