13281.
251. Closed Online auction
Books: Science and technology
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Tolnai: A Műveltség útja I. kötet kiváló állapotban, szétnyitható színes ábrával és rengeteg szöveg közötti képpel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben