4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Almásy László: Autóval Szudánba. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Szép állapotú díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén apró sérüléssel, az első pár lap kicsit foltos, egyébként jó állapotban.