13142. 251. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 000 HUF
0 HUF
Berger, Arthur: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii) 26 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, sarka hibás.
Photo of the item taken by : vörös_iván