13170. 251. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 200 HUF
0 HUF
Kolumbán Lajos: A Magas-Tátra hazájában. Három debreceni diák utazása. Bp., 1909, Lampel R. Kk. R.T. Könyvkiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván