11163. 251. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
23
0 HUF
2 db virágmintás porcelán csésze, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 9 cm + 2 db Winterling alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda