11133. 251. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Virágmotívumos Kalocsai porcelán csésze + alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 10 cm (csésze) ill. 15,5 cm (alj)
Photo of the item taken by : sass_melinda