11124. 251. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 600 HUF
0 HUF
Zsolnay búzavirág mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, Malévos dobozban, 10×10 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda