11196. 251. Closed Online auction Glass-objects
1 200 HUF
0 HUF
Pálinkás készlet: barackpálinkás üveg, kopott címkével, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm + 6 db kupica műanyag tartóban, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván