10198. 251. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Várakozás, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda