Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 58

~1960-1970. "Hűség a néphez, hűség a párthoz" zománcozott kitüntető jelvény dísztokban, javított tűvel. Szign.: Ságvári T:2
31039.

1 000 HUF
2,59
2,86
1963. "Szocialista Munkáért Érdemérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, miniatűrrel dísztokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:1-,2
31040.

2 000 HUF
5,18
5,71
1964. "65. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár Budapest / III. Díj" Br díj plakett (87x68mm) T:2
31041.

500 HUF
1,30
1,43
1965. "Árvízvédelemért Érem" patinázott Br kitüntetés mellszalaggal (2x) T:1-,2 NMK 663
31042.

1 200 HUF
3,11
3,43
1966. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott kitüntető jelvény eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:2
31043.

2 000 HUF
5,18
5,71
1967. "Szocialista Hazáért Érdemrend" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal és miniatűrrel dísztokban, adományozói okirattal + kitüntetések viselési sorrendje tájékoztató T:2- kopott zománcozás, rátét illesztése meglazult, javított szalag   NMK 711
31044.

3 000 HUF
7,77
8,57
~1970. "Vállalati Tűzoltó" fém jelvény (34,5mm) + "Érdemes munkáért" Vöröskereszt jelvény (24,5mm) T:2
31045.

800 HUF
2,07
2,29
~1970-1980. "Móricz Zsigmond Általános Gimnázium" zománcozott Br jelvény (30x27mm) T:2
31046.

1 000 HUF
2,59
2,86
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény (40,5mm) + "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény eredeti dísztokban (31x30mm) T:1-,2
31047.

1 200 HUF
3,11
3,43
~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény T:2-
31048.

1 000 HUF
2,59
2,86
~1970-1980. "BKV (Budapesti Közlekedési Vállalat)" zománcozott fém jelvény + "BKV Jegyvizsgáló" zománcozott fém jelvény T:2
31049.

2 800 HUF
7,25
8,00
~1970-1980. "Május 1" zománcozott fém kitűző (8x), több klf T:2
31050.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF