110 000 HUF
284,97 EUR, 314,29 USD
XIX. század eleje: ElöltöltÅ‘s, spanyolkovás, jelzett puska. DÃszÃtett csÅ‘vel és faragott tussal. CsÅ‘ alatt kihúzható töltÅ‘ rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm