13231. 252. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Nagy Endre: A kabaré regénye. Bp., é.n, Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. A gerince kissé kopottas.
Photo of the item taken by : vörös_iván