2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Ipari ujjáépítésünk. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp. 1948. Forum Hungaricum. 200+328 p. Aranyozott, dombornyomásos kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblán nemzeti színű szalaggal. A táblák kissé sérültek, megkarcolódtak.