14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Nagy Iván: Magyarország családai czÃmerekkel és nemzékrendi táblákkal cÃmű, 1857 és 1868 között tizenhárom kötetben megjelent munkájának nyolc kötetbe rendezett reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal, szÃnes fotókkal. Budapest, 1988, Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotú sorozat.