55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Nemzeti dicsÅ‘ségünk. Fényes korszakok a Magyar Nemzet történelmébÅ‘l. Szerk. Hock János. Bp., 1900, Révai és Salamon. 299p., 51 t., 50 feliratos hártyapapÃr. Benedek Elek, Marczali Henrik, Jókai Mór, Molnár Ferenc, Ignotus, Herceg Ferenc, Heltai Jeno, Mikszáth Kálmán, Bársony István, Gárdonyi Géza, Sebok Zsigmond, Lovik Károly, Divald Kornél, Bródy Sándor stb. Kiadói, aranyozott, festett, dombornyomott vászonkötésben (Aufrecht és Goldschmied féle),viseltes fedÅ‘dobozzal. Kissé kopottas állapotban.