4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története III. kötet. Az Anjou ház és örökösei. Bp., 1895. Athenaeum. DÃszes, aranyozott egészvászon kötésben. A hátsó borÃtó elázott, foltos.