3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Udvari élet a franczia királyok alatt. Bp., 1908., Franklin. 336 p. 78 egész oldalas és szövegközti illusztrációval. Korabeli, az eredeti selyemripsz kötést imitáló félvászonkötésben. A gerinc sérült.