13410. 252. Closed Online auction Books: Judaica
1 800 HUF
0 HUF
Hagada, " Orth. Zsidó Népasztal Egyesület" ajándéka. Bp., é.n., Földes, Wagner és Tsa. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Photo of the item taken by : wiszner_alex_kálmán