1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
[K. Nagy Sándor]: [Ne bántsd az állatot. Az állatvédő törvények példákban]. [Bp.], [1909], Franklin. Kissé kopott félvászon kötésben, címlapja és több lapja hiányzik.