30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Széchenyi István, gróf: Magyarország sarkalatos törvényei, s államjogi fejlődése 1848-ig. -- hagyományaiból. Pest, 1864. Eggenberger. Első kiadás. Aranyozott gerincű kopottas félvászon kötésben. A szennylap kicsi darabja, ill., a címlap sarka hiányzik.