12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Turcsányi Gyula: A modern bűnözés I-II. Az előszót írta Váry Albert. Bp., 1929, Rozsnyai Károly kiadás. 414+416 l. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.