Books: Military Number of items: 17
1218351
13208
252
Books: Military
Other collectibles
12 000 HUF
1216163
13209
252
Books: Military
Other collectibles
1 800 HUF
1217461
13210
252
Books: Military
Other collectibles
Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt... I-II. kötet (egybekötve) Bp., 1941., Singer és Wolfner. 208+266 p. Kiadói egészvászon-kötésben, az eredeti papíborító az előzéklapon felragasztva. Ex libris-szel.
1 800 HUF
1219736
13211
252
Books: Military
Other collectibles
Marshall tábornagy: így győztünk... Bp., Franklin. Kiadói lenvászon kötés, belsejében ex librisszel, jó állapotban.
4 000 HUF
1221636
13212
252
Books: Military
Other collectibles
Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerősítették.
1 000 HUF
1219946
13213
252
Books: Military
Other collectibles
1 400 HUF
1217735
13214
252
Books: Military
Other collectibles
Tóth Ágoston honvéd ezredes katona és térképész. Szerkesztette Bak antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1216052
13215
252
Books: Military
Other collectibles
vitéz Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Bp., é.n., Singer és Wolfner. 575 l. Kiadói félvászonkötés.
1 000 HUF
1218031
13216
252
Books: Military
Other collectibles
Kozma Endre, Héjja István, Stefancsik Ferenc: Katonaföldrajzi kézikönyv. Bp., 1993, Zrínyi. 838 p. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
1221873
13217
252
Books: Military
Other collectibles
Puskás József: A biológiai háború járványtana. Bp., 1963, Egészségügyi Minisztérium. 75 p. Kiadói papírkötésben. Ritka.
1 800 HUF
1221867
13218
252
Books: Military
Other collectibles
Légo. segélyhelyre beosztott műtős-ápolónők tankönyve. Bp., 1954, Belügyminisztérium Légoltalom Országos Parancsnoksága. 208 p. Kiadói papírkötésben. Ritka.
1 800 HUF
1190917
13219
252
Books: Military
Other collectibles
Rudinai Molnár István: A kisgazda teendője a háború alatt és azután. Bp., [1916], Szent István Társulat. Megviselt állapotú papírkötésben, gyébként jó állapotban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035