1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
nyirádi Szabó Imre: Egy gép nem tért vissza... Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerÅ‘sÃtették.