13740. 252. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Bp., [1898], Athenaeum. Számos illusztrációval, aranyozott lapszélekkel, kissé foltos lapokkal. Kopott, díszes, festett vászonkötésben.
Photo of the item taken by : ttg