3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Dante komédiája elsÅ‘-második rész. A pokol. A purgatórium. FordÃtotta Babits Mihály. Bp., Révai-kiadás. Kiadói papÃrkötés, kissé kopottas állapotban.