13738. 252. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Dumas: Ange Pitou(Egy orvos emlékiratai) I., III., V. kötet. Bp., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván