8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt. 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Számozott, 490. számú példány.