1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Ifjusági olvasmányok a mindkét nembeli ifjuság számára. Bp., [1905], Dolinay Gyula. Kopott, gazdagon díszített félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.