7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Schmid Kristóf ifjusági iratai, ötödik, egészen újra átdolgozott magyar kiadás uj beszélyekkel bővítve és egy-egy acélmetszettel díszítve Sujánszky Antal szerkesztése alatt. Bp., 1873. Athenaeum. I.-VIII. 4 kötetben 4 t. (Fuchsthaller metsz.) Korabeli félvászon kötésben