3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul Budapest,é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Mühlbeck Károly rajzaival. Kopottas, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Néhány lapszél szakadozott.