4 000 HUF
Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum. Kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésbe, kissé kopott aranyozással, egyébként jó állapotban.