13622. 252. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Bp., [1907], Dolinay Gyula. Gazdagon díszített, aranyozott kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván