Number of items: 263

Nemes György: Véleményem szerint. Bp., 1975, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
13585.

1 000 HUF
2,59
2,86
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói vászonkötésben. Dedikált példány! " Emlékül és sok sikert: Hajrá Honvéd! Tichy Lajos 77.12.3."
13586.

2 000 HUF
5,18
5,71
Károly Imre: Vasútmodellezés. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottad állapotban.
13587.

1 000 HUF
2,59
2,86
V.A. Zsilcov: Olimpiák, érmek, sikerek. A szocialista országok sportolói az olimpiai játékokon. Bp., 1980, Sport. Kiadói modern keménykötésben.
13588.

1 000 HUF
2,59
2,86
Don Péter,Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kiadói modern keménykötésben.
13589.

1 200 HUF
3,11
3,43
Lahner Kálmán: A jövedéki kihágások nyomozása és felderítése a gyakorlatban 1-2. köt. Kissé megviselt papírkötésben.
13590.

800 HUF
2,07
2,29
Faragó József et al.: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13591.

1 000 HUF
2,59
2,86
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI, Kkiiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa. 159 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben. A kiadói papírborító szakadozott, hiányos.
13592.

2 400 HUF
6,22
6,86
Nagy Sándor: Ady Endre költészete. Bp., 1927, szerzői. Megviselt állapotú papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13593.

1 000 HUF
2,59
2,86
Szabóné Nogáll Janka: A nagyobbik leány. Regény fiatal lányok számára. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
13594.

1 000 HUF
2,59
2,86
Kincses Kalendáriom 1936. Jubileumi szám 1896-1936. A Budapesti Hírlap előfizetőinek. Bp., 1936, Budapesti Hírlap kiadása. Kiadói félvászonkötésben.
13595.

1 200 HUF
3,11
3,43
Szörényi Levente: Színház és történelem. Bp., 2008, Zikkurat. DVD-melléklettel. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
13596.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF