https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 263
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1220101
13646
252
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
P. Ábrahám Ernő: Árva királyfi 1.: A csudaszarvas. Bp., [1926], Pallas. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1220119
13647
252
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vörösmarty-album. A költő életrajza és válogatott versei. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer. Enyhén kopott, díszes, aranyozott, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1220197
13648
252
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum. Kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésbe, kissé kopott aranyozással, egyébként jó állapotban.
Starting price:
4 000 HUF
1131284
13649
252
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1133479
13650
252
0
3400
Books: Other rarities
Other collectibles
Gellért Oszkár: Testvérbánat csillaga. Régi és uj versek 1900-1922. Első kiadás.
Gyoma, 1922, Kner. 160 l. A fametszésű könyvdíszeket Jaschik Álmos rajzolta. Fűzve, kiadói borítóban. Körülvágatlan
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
1137098
13651
252
0
60000
Books: Other rarities
Other collectibles
Széchenyi István, gróf: A Kelet népe 1841. Pesten, 1841. Trattner-Károlyi. Első kiadás! Széchenyi talán legnagyobb vihart kiváltó munkája. Kossuth még ugyanebben az évben válaszolt Felelet című munkájában. A kor olyan neves politikusai közül is számosan megszólaltak Kossuth mellett, mint Wesselényi, Deák és Eötvös József, sőt még a Széchenyi feltétlen hívének számító Fáy András is bírálta emiatt mentorát. Kettejük vitája egészen 1848-ig tartott. Kissé viseltes korabeli karton kötésben.
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
1111501
13652
252
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
Vér Andor: Félistenek alkonya. Politikai szatírák. [Bp.], [1937], Szabadság. Faluss illusztrációival. Kopott, laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1219425
13653
252
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kopással
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1094693
13654
252
0
9000
Books: Other rarities
Other collectibles
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. kötet) Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, aranyozás a gerincen kopott, egyébként jó állapotban
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
1207151
13655
252
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Web design index 2. Compliled by Günter Beer. Amsterdam 2002.
The item is not available
1190716
13656
252
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Olasz-magyar szótár. Szerk.: Herczeg Gyula. 1-2. köt. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1190731
13657
252
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Francia-magyar szótár. Szerk.: Eckhardt Sándor. 1-2. köt. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment