Arany János összes munkái Új lenyomat. V. Prózai dolgozatok. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, két lap erősen sérült, kijár, a többi jó állapotban
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. 12 kötetbe kötve. Komplett!, Bp., 1936-42, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Az egyik kötet fedőborítója hiányzik, egyébként jó állapotban.
Wagner A P. Francisco: Universae Phraseologiae latanae corpus congestum - - secundis curis. A Quopiam ejusdem societatis sallustiana, caesaeana, liviana, corneliana et aliis Phraseologiis, demum linguis hungarica, germanica et slavica locupletatum. Budae, 1822, Typis Typographiae Univers. Hungaricae. Gót betűs. Újrakötött egészvászon kötésben.