Number of items: 263

13718.

5 000 HUF
12,95
14,29
13719.

15 000 HUF
38,86
42,86
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13720.

2 000 HUF
5,18
5,71
Tarics Péter: (I)gazság és lehetőség között. Hogyan élt és halt meg Latinovits Zoltán? Bp., 2013, Hungarovox Kiadó. Takács József balatonszemesi polgármester dedikációjával és hivatali bélyegzőjével. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13721.

3 000 HUF
7,77
8,57
Fischer Sándor: Petőfi élete és művei. Bp., 1890, Grill Károly. Kopott, kicsit sérült, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13722.

2 000 HUF
5,18
5,71
13723.

3 000 HUF
7,77
8,57
13724.

2 000 HUF
5,18
5,71
13725.

5 000 HUF
12,95
14,29
13726.

6 000 HUF
15,54
17,14
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatás, reprint. Bp., 1988, Idegenforg.Prop. és Kiad.Váll. 368. Kiadói puhakötésben.
13727.

1 000 HUF
2,59
2,86
13729.

2 800 HUF
7,25
8,00
13730.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF