Number of items: 263

Ingenheim, Marieluise von: Sissy. Az álmok kastélya. Bp., 1992, Rakéta Kiadó. Kartonált papírkötésben,jó állapotban.; Heymann, C. David: Az asszony, akit úgy hívnak, Jackie. Debrecen, 1989. Papírkötésben, jó állapotban.
13536.

800 HUF
2,07
2,29
13537.

2 000 HUF
5,18
5,71
13538.

2 800 HUF
7,25
8,00
Babits Mihály: Jónás könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. 47 p. Kiadói kartonált keménykötésben.
13540.

1 000 HUF
2,59
2,86
Várnai Zseni: Anyaszív. Bp., 1919, Népszava. 86 p., Korabeli félvászonkötésben.
13541.

1 200 HUF
3,11
3,43
13542.

1 200 HUF
3,11
3,43
Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. 77 p. Modern keménykötésben.
13543.

1 200 HUF
3,11
3,43
13544.

1 000 HUF
2,59
2,86
Körtvélyessy László: Az ötösfogat: vidám diák történetek. Szeged, 1943. Rokoni tulajdonosi bejegyzéssel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13545.

800 HUF
2,07
2,29
Karinthy Frigyes: Kötéltánc. Bp., [1923], Dick Manó. Első kiadás! Kopottas papírkötésben, a címlap kijár, egyébként jó állapotban.
13546.

800 HUF
2,07
2,29
Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13547.

600 HUF
1,55
1,71
Devecseri Gábor: Ál-állatkereskedő vagy Az Igaz Szerelem Diadala. Pest, 1942, Vajna és Bokor. Papírkötésben, jó állapotban.
13548.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF