https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 263

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!
13561.

Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Demokrácia. A Pázmány Péter Tudomány Egyetem Bölcsészettudományi Karának kiadása. Írták: Erdei Ferenc, Fischer Endre, Horváth Barna, Jánosi József, Mezey István, Moór Gyula, Ortutay Gyula, Pemlényi Ervin, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, gróf Teleki Géza, Tildy Zoltán, Veres Péter. Bp., (1945), Pázmány Péter Tudományegyetem. 207 l. Kiadói papírborítóban.
13562.

Demokrácia. A Pázmány Péter Tudomány Egyetem Bölcsészettudományi Karának kiadása. Írták: Erdei Ferenc, Fischer Endre, Horváth Barna, Jánosi József, Mezey István, Moór Gyula, Ortutay Gyula, Pemlényi Ervin, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, gróf Teleki Géza, Tildy Zoltán, Veres Péter. Bp., (1945), Pázmány Péter Tudományegyetem. 207 l. Kiadói papírborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
1
[Swift]: Gulliver az óriások közt. Prága, 1960, ARTIA. Leporelló-mesekönyv, Vojtěch Kubašta illusztrációival. Kiadói papírkötésben.
13563.

[Swift]: Gulliver az óriások közt. Prága, 1960, ARTIA. Leporelló-mesekönyv, Vojtěch Kubašta illusztrációival. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
4
Bárczy István, Lyka et al.: Hatvan esztendő 1873-1933. Bp., 1933, Hungária Nyomda Rt. A nyomda jubileumára készült kiadvány érdekes írásokkal. Kicsit gyűrött papírkötésben,e egyébként jó állapotban.
13564.

Bárczy István, Lyka et al.: Hatvan esztendő 1873-1933. Bp., 1933, Hungária Nyomda Rt. A nyomda jubileumára készült kiadvány érdekes írásokkal. Kicsit gyűrött papírkötésben,e egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Dr. Fazekas Antal: Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi évkönyve.) Bp., 1960, Sport. Kiadói félvászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
13565.

Dr. Fazekas Antal: Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi évkönyve.) Bp., 1960, Sport. Kiadói félvászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
3
Domokos Pál Péter: Rezeda - 96 csángómagyar népdal. Bp., 1953, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben.
13566.

Domokos Pál Péter: Rezeda - 96 csángómagyar népdal. Bp., 1953, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
1
Röser János: Kereskedelmi könyvviteltan. I-II. Kézikönyv kereskedelmi s polgári iskolák számára. Pest, 1871. Kilián Frigyes. 112+198 p. Félvászonkötésben. Az első kötet utolsó lapja hiányos. Ritka!
13567.

Röser János: Kereskedelmi könyvviteltan. I-II. Kézikönyv kereskedelmi s polgári iskolák számára. Pest, 1871. Kilián Frigyes. 112+198 p. Félvászonkötésben. Az első kötet utolsó lapja hiányos. Ritka!

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
1
Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.
13568.

Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
13569.

Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói vászon kötésben, borítóval.
13570.

Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói vászon kötésben, borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
2
Kornis Gyula: A lelki élet ismertetése tekintettel a nevelés feladataira. Bp., Franklin, 1912. 148 p. Korabeli félvászonkötésben. Pecséttel, tulajdonosi bejegyzéssel.
13571.

Kornis Gyula: A lelki élet ismertetése tekintettel a nevelés feladataira. Bp., Franklin, 1912. 148 p. Korabeli félvászonkötésben. Pecséttel, tulajdonosi bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Iványi Jenőné: Fényjelek a tulvilágról. Miskolc, é.n., Kókai Lajos k. 56 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben. Ritka. A kötet sajtóhibáit tollal átjavították, áthúzták.
13572.

Iványi Jenőné: Fényjelek a tulvilágról. Miskolc, é.n., Kókai Lajos k. 56 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben. Ritka. A kötet sajtóhibáit tollal átjavították, áthúzták.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment