Books: Religion

Number of items: 38

13419.

8 000 HUF
20,73
22,86
Körmöczy Imre: A' keresztény hit' 's egyház' történeti kifejlése. I. kötet. Pesten, 1845-1852, Trattner-Károlyi-Emich. VIII+ 66 l. Korabeli egészvászon-kötésben. Könyvkötői félvászonkötésben.
13420.

5 000 HUF
12,95
14,29
Himmlische Güter in der Kindschaft bei Gott. Worte der Erwechnung, bei er feierlichen Leistung des Fides der Treue gegen ihren evangelisch-christlichen Glauben am 10. April 1859, an seine geliebten Cinfirmanden gerichtet von Wilhelm Schneller evangelischem  Pfarrer zu Güns. Oedenburg, 1859, Druck von Carl Romwalter. DEDIKÁLT!(with dedication). Kartonált kötés, jó állapotban / paperback, good condition
13421.

6 000 HUF
15,54
17,14
Tisztelet oltárja melyet Hetedik Pius római pápa Ő Szentségének halhatatlanságára, s a szenvedésekben, és a francia fogságban kimutatott, keresztény kegyességének, s állhatatosságának örökösítésére, a Magyar Hazában felállított Deáky Gedeon református prédikátor. Pozsony, 1815, Snischek Károly Gáspár betűivel. Kartonált kötés, jó állapotban.
13422.

8 000 HUF
20,73
22,86
A békeszerető fejdelem érdemlett vég tisztelete, egy halotti tanításban, melyet elmondott H. Karácsonf. Füzi Ferenc ottani unitárius pap. Kolozsvár, Ev. Ref. Kollégium könyvnyomtató intézetében. Újrakötött kartonált kötés, szép állapotban.
13423.

4 000 HUF
10,36
11,43
13425.

1 400 HUF
3,63
4,00
A Katholikus Népszövetség Naptára 1922-re. Bp., 1921, Kath. Népszöv. (Stephaneum). Kiadói papírkötésben.
13426.

1 800 HUF
4,66
5,14
Máriabesnyői zarándoknaptár 1942. Bp., é.n., Kapucinus rendház. 96p. Kiadói papírkötésben.
13427.

1 000 HUF
2,59
2,86
[Canisius Péter]: [A Jesus Társaságából való Canisius Péter által egybeszedetett és három iskolára elosztatott keresztényi hitnek öt fő tzikkelyeiről közönséges, és szükséges kérdések könyvetskéje]. [Nagyszombat], [1772]. Címlapja és az utolsó néhány lap hiányzik, kopott, sérült gerincű félbőr kötésben.
13428.

1 000 HUF
2,59
2,86
[Bouhours, Dominique]: Circulus menstruus Christianarum cogitationum a quodam e Societate Jesu concinnatus. [Kassa], [1735], [Typis Academiae]. Kopott bőrkötésben, a címlap nagy része hiányzik.
13429.

4 000 HUF
10,36
11,43
Endrődy László S.J.: Lourdesi jegyzetek. Különlenyomat Kaszap István Lapja I. évf. 1-4. számából. Bp., 1942, Kazsap István kiadása (Stephaneum ny.) 32 p. Kiadói papír kötésben.
13430.

1 000 HUF
2,59
2,86
Juvenis innocens et modestus ad imitandum studiosae juventuti propositus. Nagyszombat, 1730, Bibliotheca Catechetica. Sérült kartonált papírkötésben, a címlap egy része hiányzik.
13431.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF