https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 38

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
13444.

Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Róma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. Az oratoriánus Antonio Gallonio (1556-1605) nyomtatásban elsőként megjelent olasz nyelvű munkája a kora keresztény római női mártírokról, az egyes életrajzok elején egy-egy metszettel (összesen 59 db). Vetemedett pergamenkötésben, foltos és enyhén vetemedett lapokkal, korához képest jó állapotban. /  Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Roma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. The first published work of the Oratorian Antonio Gallonio (1556-1605) in Italian, about the lives of the Christian protomartyr women of Rome, with an etching at the beginning of each biography (59 in total). In a warped pergamen binding, with a bit stained and warped pages, but in a good condition, regarding its age.
13445.

Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Róma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. Az oratoriánus Antonio Gallonio (1556-1605) nyomtatásban elsőként megjelent olasz nyelvű munkája a kora keresztény római női mártírokról, az egyes életrajzok elején egy-egy metszettel (összesen 59 db). Vetemedett pergamenkötésben, foltos és enyhén vetemedett lapokkal, korához képest jó állapotban. / Gallonio, Antonio: Historia delle sante vergini romane con varie annotationi e con alcune vite brevi de' santi parenti loro, e de' gloriosi martiri Papia e Mauro soldati romani. Roma, 1591, presso Ascanio e Girolamo Donangeli. The first published work of the Oratorian Antonio Gallonio (1556-1605) in Italian, about the lives of the Christian protomartyr women of Rome, with an etching at the beginning of each biography (59 in total). In a warped pergamen binding, with a bit stained and warped pages, but in a good condition, regarding its age.

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
233,16
EUR
,
257,14
USD
Number of bids:
0
Szathmáry István: Költemények. Válogatott és új versek.  1918-1933 Budapest, 1933, Singer és Wolfner. Ragasztott, kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13446.

Szathmáry István: Költemények. Válogatott és új versek. 1918-1933 Budapest, 1933, Singer és Wolfner. Ragasztott, kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott egészvászon-kötésben
13447.

Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott egészvászon-kötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
13448.

Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. /  In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.
13449.

Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. / In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
23,32
EUR
,
25,71
USD
Number of bids:
0
Starke, Christoph: Synopsis bibliothecae exegeticae in Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug der gründlichen und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. 2. köt. Biel, 1747, Johann Christoph Heilmann. Viseltes bőrkötésben, az első egy-két lap kijár.
13450.

Starke, Christoph: Synopsis bibliothecae exegeticae in Novum Testamentum. Kurzgefaßter Auszug der gründlichen und nutzbarsten Auslegungen über alle Bücher Neues Testaments. 2. köt. Biel, 1747, Johann Christoph Heilmann. Viseltes bőrkötésben, az első egy-két lap kijár.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,13
EUR
,
20,00
USD
Number of bids:
0
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
13451.

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Pongrácz Eszter: Arany korona, Imádságos és énekeskönyv. Budapest, (1860?), Rózsa Kálmán és neje. Modern félbőr kötésben, a címlap hiányzik.
13452.

Pongrácz Eszter: Arany korona, Imádságos és énekeskönyv. Budapest, (1860?), Rózsa Kálmán és neje. Modern félbőr kötésben, a címlap hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
0
Verses Szentírás vagy: az Ó- és Újszövetség történetei. Átdolgozta Varga Lajos. Szerkeszti: Dr. Boros Ferenc. Bp., 1995, Grafolit. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13453.

Verses Szentírás vagy: az Ó- és Újszövetség történetei. Átdolgozta Varga Lajos. Szerkeszti: Dr. Boros Ferenc. Bp., 1995, Grafolit. Kiadói aranyozott vászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A gerincén hosszanti irányban szakadás.
13454.

A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A gerincén hosszanti irányban szakadás.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
0
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
13455.

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment