13321.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
6 000 HUF
Billroth Theodor: Az általános sebészi kór- és gyógyszertan ötven előadásban. Kézikönyv tanulók és orvosok számára. Buda, 1866, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 3.). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.