13377.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Burgmann Kézikönyv :Burgmann Feodor Asbest- és tömszelencetömÃtések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., 1934, Apor Leó (Tolnai ny.). 192 p. Kiadói kopottas vászonkötésben. Több lap foltos, egy pedig hiányos.